מדיניות פרטיות - Privacy Policy

  1.    אם הסכמת להשתמש באפליקצית בגוף בריא עם מירי פורסט, משמעו שהסכמת עם איסוף המידע עליך ע״פ הכתוב במסמך זה.

2.    המידע שנאסף מיועד לשימוש האפליקציה לצורך חישוב מרחק, שיפוע, מהירות וקצב הריצה ולצורך הצגת מסלול הריצה על מפה.

3.    לא נשתף אף גורם שלישי במידע שלך.

 

איסוף המידע והשימוש בו

4.    המידע שמסרת (שם, גיל, משקל, כתובת דוא״ל, תמונה) ישמרו בשרתי האפליקציה וישמשו את בגוף בריא בלבד לצורך חישובי שריפת קלוריות, חווית משתמש משופרת ולצרכי דיוור ושיווק בלבד.

5.    המידע לא מועבר ולא משותף עם גורם נוסף מלבד בגוף בריא.

6.    במהלך הריצה, אם בחרת להפעיל את כפתור הריצה באפליקציה ואם בחרת לאשר לאפליקציה להשתמש במיקום שלך, האפליקציה תאסוף דגימות קבועות של מיקומים ממכשיר הטלפון דרך שירות Google Fitness המחובר לחשבון הגוגל שלך.

7.    המיקומים ישמרו מקומית במכשיר הטלפון ובשרתי האפליקציה.

8.    המיקומים שנאספו ישמשו לחישובים הנוגעים לריצה שלך, ויוצגו לך על המסך, במפה.

9.    בנוסף יעשו חישובים הנגזרים מהמיקומים. כגון מרחק ריצה, קצב הריצה, קצב פר ק״מ של ריצה ועוד.

10. הנתונים לא מועברים לאף גורם שלישי.

11. מידע אודות סטטיסטיקה של השימוש באפליקציה נשמר באופן אנונימי בשרתי Firebase של חברת גוגל. המידע לא מזוהה עם פרטי משתמשים ומיועד לשיפור חווית המשתמש באפליקציה.

אבטחה

12. בגוף בריא משקיעה מאמצים רבים בהגנה מפני סיכונים הטמונים ברשת האינטרנט ובסלולר, ככל שההגנה מפניהם נתונה בידיה.

13. השרתים שבו מאוחסן המידע עומדים בדרישות האבטחה המקובלות בשוק.

שינויים במדיניות הפרטיות

14. מדיניות הפרטיות עלולה להשתנות ומומלץ לקרוא בה מפעם לפעם.

15. לבירור פרטים נוספים ניתן ליצור קשר באמצעות דוא״ל begof.bari@gmail.com

 

 

16. כל משתמש/ת שמוריד/ה את האפליקציה ועושה בה שימוש נדרש/ת בהרשמה הראשונית לפתוח עמוד פרופיל אישי.
17. בגוף בריא מתחייבת למחוק מידע אישי שלך מהאפליקציה ולא לעשות בו שימוש לצורכי האפליקציה, כאמור לעיל, אם תתבקש/י לעשות כן על ידי משתמש במפורש ובכתב.
18. בגוף בריא לא תחשב כמפרה של ההתחייבות לפרטיות או פוגעת בפרטיות המשתמש בשל כל מידע, כהגדרתו בחוק המחשבים תשנ"ה – 1995 ו/או בחוק הגנת הפרטיות, שיהיה בו כדי לזהות משתמש/ת או להתחקות אחריו/ה על ידי אחר/ת, שנובע מהשימוש באמצעי תקשורת אלקטרוניים.
19. אם תגדיר/י את החשבון שלך לשילוב עם רשתות חברתיות, לרבות על-ידי כניסה לאפליקציה על-ידי שימוש בחשבון שלך ברשת החברתית (כגון באמצעות החשבון שלך בפייסבוק) אזי את/ה מסכים/מה לשיתוף מידע (לרבות מידע אישי) בין בגוף בריא לבין רשתות חברתיות אלה.
20. השימוש של הרשת החברתית במידע שהועמד לרשותה על-ידי בגוף בריא כפוף למדיניות הפרטיות של הרשת החברתית ונעשה בשליטת הרשת החברתית. שימוש זה אינו כפוף להסכם זה ולבגוף בריא אין שליטה על הנעשה ברשת החברתית.
21. בגוף בריא משקיעה מאמצים רבים בהגנה מפני סיכונים הטמונים ברשת האינטרנט ובסלולר, ככל שההגנה מפניהם נתונה בידיה. עם זאת, אין ביכולתה ו/או בשליטתה של בגוף בריא למנוע לחלוטין את חדירתן ופעולתן של תוכנות זדוניות אשר עשויות להזיק, או נועדו להזיק לפעילות האפליקציה, לפגוע בפרטיותך, לצותת לתעבורת הרשת, לפרוץ למאגרי המידע של בגוף בריא, לשרתים או למחשבים, להתחזות ליישום או לבגוף בריא, לבצע תרמיות והונאות מקוונות, להזיק או לחבל בפעילות האפליקציה, התוכן ו/או השירותים.
22. בשימוש באפליקציה ובמנוע החיפוש בו, את/ה נשאלת האם תסכים/מי לשימוש וסנכרון עם חומר המצוי בטלפון הנייד שלך, כגון GPS. בגוף בריא עושה שימוש במידע זה לצורך הפעלת האפליקציה. על פי הוראת סעיף 11 לחוק הגנת הפרטיות אינך חייב/ת למסור מידע אישי ומסירת המידע נעשית על בסיס התנדבותי בלבד
23. על פי סעיף 13 לחוק הגנת הפרטיות הנך רשאי/ת לבקש לעיין בחומר שבידי בגוף בריא ואגורים במאגר המידע של בגוף בריא. על פי סעיף 14 לחוק הגנת הפרטיות הנך רשאי לבקש לתקן את המידע.
24. פי סעיף 16 לחוק הגנת הפרטיות בגוף בריא, מנהליה ועובדיה מחויבים בשמירת סודיות המידע הפרטי אליו נחשפו אגב ביצוע עבודתם.
25. מבלי לגרוע מכלליות האמור לעיל ולמען הסר ספק, הנך מעניק/ה בזאת לבגוף בריא רישיון להשתמש במידע על המיקום, מסלול התנועה ו/או היסטוריית החיפושים שלך על מנת לספק את השירותים בצורה המיטבית. נתוני המיקום שנאספים, משתמשים את האפליקציה ״בגוף בריא״ בלבד לצורך פעילות האפליקציה (מדידת מרחק, מהירות, קצב וציור הריצה על המפה) ואינם נמסרים לאף גורם.
26. הנך מעניק/ה לבגוף בריא רישיון להשתמש במספר הטלפון שמסרת לבגוף בריא על מנת לשלוח אליך הודעות SMS ככל שיידרשו במטרה לשפר את השירות, להציג או לשלוח אליך חומרי שיווק ופרסום מותרים (כהגדרתם בהסכם זה) כאשר אתה משתמש ביישום; לערוך סקרים ושאלונים שמטרתם שיפור השירות; לאכוף את תנאי הסכם זה; ליצור עמך קשר כאשר בגוף בריא סבורה שדבר זה הכרחי; כדי לטפל בקלקולים ותקלות; לצורך פעולה במקרה של מחלוקת, או הליכים משפטיים מכל סוג בינך לבין בגוף בריא ו/או הפעלת השירותים, או בינך לבין משתמשים אחרים או צדדים שלישיים בקשר או בנוגע לשירות.
27. פרטי איש הקשר בבגוף בריא לכל שאלה הקשורה בפרטיות: טל' 055-6621442 begof.bari@gmail.com , שרית

 

תוכנית אימונים בלווי אישי:

לאחר שהורדת את האפליקציה החינמית וניסית את האימון הראשון בו מירי מלווה אותך אישית,

תוכלי לרכוש תוכנית מאפס לשני קילומטרים בעלות של 199 שקלים בלבד.

מאפס לחמישה קילומטרים בעלות של 399 שקלים

מאפס ל10 קילומטרים ב699 שקלים.

התוכנית תהיה פתוחה לשירותך במשך שנה שלמה (המלצתי על 3 אימונים בשבוע).

לפני כל אימון תשמעי באוזנייך מה צפוי לך האימון כדי שתוכלי להערך בהתאם, כל שלושה אימונים תוכלי לעלות שלב. תוכלי לצאת לאימון עם שותף/ה ולא רק לבד.

ברגע שתתחילי: "לרוץ עם מירי" תתחיל הקלטה בה מירי מלווה אותך לפי זמן ומרחק ואומרת לך איך לרוץ נכון, נשימה, החזקת הגוף, מה השלב הבא ריצה או הליכה ולאורך כל הדרך תוכלי לבצע את האימון כשמירי איתך מלווה באוזן או בקול לבחירתך.

בסוף כל אימון תפתח חלונית עם סרטון תרגילים שעלייך לבצע ביחד עם מירי של חיזוק הרגליים והבטן וסדרת תרגילי מתיחות. תוכלי לקבל מידע מה צפוי לך באימון הבא ולקבוע יום שבו תקבלי תזכורת ליציאה לאימון.

*חשוב מאוד שתתנסי באימון הראשון שמוצע לך ללא עלות לפני שאת בוחרת לרכוש את כל תוכנית האימון האישי.*